Peta korizmena nedjelja je nedjelja Caritasa. Za tu nedjelju su članice župnog Caritasa pripremile pisanice. Voditeljica gđa Božena Hajdarović je grupi krizmanika prezentirala kakao se pravi „međimurska pisanica“. Stoga, su naši krizmanici sudjelovali u pravljenju pisanica. Prilog koji se dobio ide za najpotrebnije naše župe, no dio ide i za izradu biskupijskog Caritasovog pastoralnog doma koji je u izgradnji u Varaždinu na Banfici.

Isus Krist je oživio Lazara. Isus po svojoj Crkvi oživljuje i mnoge duše koje su upale u teške grijehe. Isus Krist po Caritasu oživljuje i one koji su u materijalnoj i duhovnoj oskudici. Zato onaj tko pomaže najpotrebnijima, taj je suradnik Božji o uskrsnuću za život vječni. Svima Bog plati pred rajski vrati.