U Nedelišću je u subotu, 25. veljače, održan treći susret pripreme mladih Gornjomeđimurkog dekanata za SHKM u Sisku. Mladi vjernici su kroz korizmenu katehezu Nisam dostojan da uđeš pod krov moj! propitivali svoju vjeru u Gospodina čiju prisutnost su naslutili kroz zajedništvo, molitvu, promišljanje, Riječ Božju i bibliodramu.

Mladi su još jednom pokazali da su spremni osluškivati Boga i itekako željni Njegove blizine i pomoći u svakodnevici.

Susret je svoju puninu imao u slavlju svete mise koju je služio vlč. Josip Đurin, dekanatski povjerenik za mlade, uz koncelebraciju vlč. Tomislava Leskovara, župnika u Selnici.  Svetu misu su animirali mladi. Pjevanje na misi je predvodio zbor mladih „Serafini“ iz Pušćina. Nakon misnog slavlja mladi su naslavili druženje u župnoj dvorani.

U ovom vremenu korizme mladi su pokazali da žele biti u blizini Boga te otkrivati Božju volju u svojim životima.

Zahvaljujemo svećenicima koji su bili na susretu s mladima i time bili vidljiv znak našeg Gospodina među nama.

Neka Gospodin umnoži našu vjeru!