U srijedu 07.XII.2016. godine 21 vrtićke djece posjetilo je u sklopu svojeg vjerskog programa sa svojim tetama našu župnu crkvu koju su razgledali i upoznali se s crkvenim prostorom. Djecu posebno veseli crkveno zvono te razne slike svetaca. Posebice su djeca rado slušala što je to ispovjedaonica. Na kraju su sa svojim tetama otpjevali adventsku pjesmu „Visom leteć ptice male“ te s kapelanom izmolili molitvu Gospodnju „Oče naš“. Djeca s tetama su poklonila kapelanu sliku koju su naslikali, a djeca su zauzvrat dobili čokoladice.

Pohvalno je da roditelji već od malih nogu djecu upisuju u vjerske vrtićke programe kako bi djeca rasla u Božjemu duhu i naučili ljubiti Boga i svakoga čovjeka kako nas je Krist naučio. Također je pohvalno da roditelji sa svojom malom djecom dolaze na svetu Misu te tako primjerom djecu uče o važnosti vjere u životu.