Župnik - Tihomir Ciglar

Tihomir Ciglar rođen je 08.ožujka 1990.g. u Varaždinu od oca Ivana i majke Nadice r. Drvarić. Kršten je u župi sv. Marka ev. u Vinici, gdje je primio i prvu Ispovijed, prvu Pričest, te sv. Potvrdu.  Djetinjstvo je proveo u Gornjem Ladanju, a osnovnu školu završio u Vinici.
Nakon toga upisuje Nadbiskupsku klasičnu gimnaziju u Zagrebu i Međubiskupijsko sjemenište na Šalati gdje je maturirao 2008. godine. Potom upisuje Katolički bogoslovni fakultet u Zagrebu i Nadbiskupsko bogoslovno sjemenište gdje diplomira 2013. godine te stječe naslov magistra teologije.
Za đakona biva zaređen 12.X.2013. te đakonsku službu vrši u župi Sv. Ilije kod Varaždina.
Za svećenika biva zaređen 28.VI.2014. u Varaždinu po rukama biskupa mons. Josipa Mrzljaka te biva poslan za župnog vikara u župu Presvetog Trojstva u Nedelišću.
Dekretom br. 208/2018 datuma 19.VII.2018., Preuzvišeni otac biskup imenuje ga za župnika iste župe. Vlč. Tihomir Ciglar nasljeđuje župnika preč Nikolu N. Samodola koji je župnik od 1999.godine. Po poznatom popisu nedeliških župnika koji se redovito vodi od 1650.g. vlč. Tihomir je 33 u nizu.

Župnici i vikari/kapelani RKT župe Presvetog Trojstva