Rođen 25. listopada 1943. godine u Šibeniku. Zaređen - rukopoložen za svećenika 26. srpnja 1968. godine po blagopokojnom biskupu šibenskom preuzvišenom gospodinu Josipu Arneriću. Do sada službu župnika vršio u Molvama, Gušću, Gornjem Dragancu, Mađarevu i Novom Marofu, Pančevu, Hlebinama, Ivanjskoj, Kalinovcu i sada kao župnik u Nedelišću.

Od 47. godina svećeništva i pastoralnog djelatnika, 29. godina služio u Zagrebačkoj Nadbiskupiji. Od osnutka Varaždinske Biskupije (1997. godine), služi u matičnoj Varaždinskoj biskupiji.

Obredno biritualac. To znači redovito služi zapadnim obredom Rimske Crkve kojoj pripada po rođenju i krštenju. A kad je potrebno služi obredom Istočne Crkve – bizantsko slavenskim – u Grkokatoličkoj eparhiji Križevačkoj.