Ponedjeljak  Sv. Ivan Pavao II. – utemeljitelj Varaždinske biskupije
22.10.2018.
17:00 Listopadska pobožnost
17:30 Nagovor
18:00 sv. Misa s propovijedi – zaziv Duha Svetoga
† Za obraćenje
Euharistijsko klanjanje
Utorak sv. Ivan Kapistranski, svećenik
23.10.2018.
7:30 Služba čitanja i Jutarnja molitva iz časoslova
12:00 Kateheza za 3.a
12:50 Kateheza za 8.c
 17:00 Listopadska pobožnost - Susret s roditeljima drugih i trećih razreda te svim ljudima dobre volje
17:30 Nagovor
18:00 sv. Misa s propovijedi
† Dragutin Špiranec, god.
Euharistjsko klanjanje
Srijeda sv. Antun Marija Clare, biskup
24.10.2018.
7:30 Služba čitanja i Jutarnja molitva iz časoslova
12:00 Kateheza za 3.b
12:50 Kateheza za 8.a
17:00 Listopadska pobožnost i prilika za sv. Ispovijed- Susret s roditeljima osmih i sedmih razreda te svim ljudima dobre volje
17:30 Nagovor
18:00 + sv. Misa s propovijedi
† Josip Čemerin
† Janja Knežević, Mio i Rozina Grudić, Anka Oršolić i Anka Sabo
Euharistijsko klanjanje
Četvrtak  
25.10.2018.
7:30 Služba čitanja i Jutarnja molitva iz časoslova
  Izlaganje Presvetog oltarskog sakramenta (cjelodnevno klanjanje)
 
8:00 - 9:00 Nedelišće
9:00 - 10:00 Pušćine
10:00 - 11:00 Dunjkovec
11:00 - 12:00 Pretetinec
12:00 - 13:00 Slakovec
13:00 - 14:00 Župnik, đakon i ministranti
14:00 - 15:00 Caritas
15:00 - 16:00 Crkveni odbornici
16:00 - 17:00 Župni zbor
9:00 Prilika za duhovni razgovor i životnu sv. Ispovijed (do 12:00)
12:50 Kateheza za 8.d
17:00 Listopadska pobožnost i prilika za sv. Ispovijed- Susret sa svim ljudima dobre volje
17:30 Nagovor
18:00 + sv. Misa s propovijedi
† Antun i Marija Antončić i rod.
† Mijo i Katarina Fegeš, sin Ivan i ob.
Bolesničko pomazanje za bolesnike
Euharistijsko klanjanje
Petak  
26.10.2018.
7:30 Služba čitanja i Jutarnja molitva iz časoslova
9:00 Pohod bolesnicima po župi
11:00 Ispovijed, Bol. Pomazanje i sv. Misa u staračkome domu Slakovec
12:50 Kateheza za 8.b
17:00 Listopadska pobožnost i prilika za sv. Ispovijed (studenti, radnička mladež i mlade obitelji, 3. A i B Dunjkovec i 3. Pušćine)
17:30 Nagovor
18:00 + sv. Misa s propovijedi
† Ivan Kirić
† Marija i Slavko Logožar, kći Dragica, Marija i Pavao Pintarić
Euharistijsko klanjanje
Subota  
27.10.2018.
7:30 Služba čitanja i Jutarnja molitva iz časoslova
9:00 + Sv. Misa s propovijedi u Nedelišću
(Drugi, četvrti, peti, šesti razredi, sedmi, osmi i srednjoškolci)
† Josip i Rozina Branilović i rod.
† Darinka Teodosić
† Franjo Posedi
† Jelena Janžek, Vinko i Regina Janžek
† Ivan Marčec, Agata i Marijan Krsnik, Stjepan Višnjarić
† Franjo Novak, sin Anđelko i ob. Novak i Mikulan
† Dragutin Kovačić, Josip i Eva Kovačić
† Stjepan i Katarina Trupković, Mijo i Katarina Kukolić
† Amalija i Josip Žarković, Marija i Pavao Pintarić i ob. Kukolić
† Anka i Franjo Gašparlin
† Slavko Mikac
10:00 Susret misionara sa sedmim, osmim razredima i srednjoškolcima
17:00 Listopadska pobožnost i sv. Misa s propovijedi u kapeli u Slakovcu
18:30 Listopadska pobožnost i sv. Misa s propovijedi u kapeli u Dunjkovcu
Nedjelja sv. Šimun i Juda Tadej, apostoli
28.10.2018.
Sv. Mise s propovijedi
 7:00 † NEDELIŠĆE (služi župnik)
9:00 † PUŠĆINE (služi misionar)
10:30 † NEDELIŠĆE (služi misionar) - Svečani završetak misija -  „Tebe Boga hvalimo“ 
† Ana i Mijo Novak, rod. Gašparlin i Novak
† Biserka Sutnjak, god.