HODOČAŠĆE U LUDBREG, 31.08.2019.

Naša župa hodočastila je u svetište Predragocjene Krvi Kristove u Ludbreg, 31.08.2019. Okupilo se oko 100 hodočasnika u dva autobusa. Najprije smo u autobusima molili Zlatnu krunicu, a kada smo stigli na odredište smo imali pobožnost Križnoga puta. Nakon toga je bila prilika za sv. Ispovijed i obilazak oko oltara župne crkve. Sv. Misa je bila u 11:00 sati, a služio je mons. Mijo Gorski, pomoćni zagrebački biskup, a u koncelebraciji je bio i domaći biskup mons. Josip Mrzljak te oko 150 svećenika. Nakon sv. Mise bilo je vrijeme za okrjepu tijela, a u 15:00 smo krenuli prema Nedelišću.

Hodočašće u naše domaće svetište je vrlo korisno te poučno. Mnogi su se molili Gospodinu Bogu za sve župljane naše župe, a posebice za naše bolesnike te pokojne.

KRVI KRISTOVA – SPASI NAS!

Ispis   E-mail