Župne informacije

ŽUPNE OBAVIJESTI

ZIMSKI KVATRENI TJEDAN

Drugom nedjeljom Došašća započinje zimski kvatreni tjedan u kojem su vjernici pozvani na intenzivniju molitvu i djela pokore i ljubavi. Tjedan je posvećen kršćanskoj dobrotvornosti i zahvali Bogu za njegova dobročinstva. Kvatreni tjedan završava bogoslužjem kvatri u subotu, 12. prosinca.

UREDOVNO VRIJEME

Uz uobičajeno uredovno vrijeme župnog ureda, ured će biti otvoren i poslije svake večernje Mise, pola sata.

ŽUPNI KALENDAR ZA 2021. GODINU

U prodaji je novi župni kalendar za 2021. godinu. Cijena jednolisnog je 3 kune, a dvanaestolisnog 20 kuna.

SAKRAMENAT SVETE ISPOVIJEDI

Svaki dan prije sv. Mise svećenik Vam je na raspolaganju za Ispovijed. Posebno Vas sad na to potičemo jer velike božićne Ispovijedi neće biti.

ISPOVIJED STARIH I NEMOĆNIH

Svi vi koji doma imate stare i nemoćne, a koji bi željeli prije božićnih blagdana se ispovjediti i pričestiti, možete ih prijaviti i mi ćemo ih posjetiti. Naravno, uz strogo pridržavanje epidemioloških mjera.

PRILOZI ZA CARITAS

Treća nedjelja Došašća je nedjelja Caritasa. Poslije Mise prikupljat će se Vaši prilozi za Caritas. Unaprijed hvala na svakom daru.

NAŠI POKOJNICI

Pokoj vječni daruj im Gospodine

ĐURO VINKOVIĆ (r. 12.04.1942. u Kuršancu) iz Pušćina, Ulica Nikole Tesle 17, preminuo je 27.11.2020. u Štefancu. Sprovod je bio 01.12.2020.

SAKRAMENAT ŽENIDBE ŽELE SKLOPITI

ŽUPNE ZAJEDNICE

ŽUPNI CARITAS

Pozivaju se članovi Caritasa na sastanak u utorak 08.12.2020. poslije večernje Mise, u vjeronaučnoj dvorani.