Župne informacije

ŽUPNE OBAVIJESTI

ZAHVALA ZA KOLAČE I PROŠTENJE

Zahvaljujemo se svima koji ste se uključili u akciju župnog Caritasa te ste pekli, kupili ili prodavali kolače. Na taj način ste pomogli bližnjemu jer sav prihod ide za najpotrebnije naše župe. Posebno hvala vrijednim članicama našega župnog Caritasa i voditeljici gđi Boženi Hajdarović. Kako su naši stari znali reći: „Svima Bog plati pred rajski vrati“.

Zahvaljujemo se i svima koji ste pomogli na bilo koji način da proštenje BDM Lurdske bude što svečanije. Hvala ide na poseban način našem Preuzvišenom ovu biskupu, potom svećenicima koji su imali trodnevnicu, đakonu koji je održao lijepe katehetske propovijedi o BDM, zvonarima gosp. Vladi i Anđeli Pokrivač, Župnome zboru i kantoru gosp. Vladi Mihaljeviću, ministrantima i svima koji ste redovito dolazili na devetnicu i molili krunicu te pjevali litanije. Svima Bog plati.

HODOČAŠĆE U KARLOVAC U SVETIŠTE SV. JOSIPA, ZAŠTITNIKA CRKVE I HRVATSKE – 19.03.2019. (utorak)

Naša župa će hodočastiti 19.03. (utorak) u Karlovac u Nacionalno svetište sv. Josipa. Cijena karte je 90 kuna. Prijave su od utorka u župnom uredu.

BIBLIJSKA ZAJEDNICA

Subota u 18:00.

ZBOROVI

Župni mješoviti zbor: Srijeda u 18:00
Zbor djece i mladih: Subota  10:00 - 11:00

MINISTRANTI

Subota 07:30 -09:00

NAŠI POKOJNICI

Božidar Preložnjak (r.15.10.1962. u Čakovcu) iz Nedelišća, M. Gupca 2, preminuo je u svojemu domu 10.02.2019. Sprovod je bio 12.02., a sv. Misa zadušnica služena sljedeći dan. Primo je bol. pomazanje.

Marija Trajbar  r. Žarković (r. 21.03.1925. u Nedelišću) iz Nedelišća, Čakovečka 34, preminula je u svojemu domu 12.02.2019., a sprovod je bio 14.02. Sv. Misa zadušnica služena je odmah poslije. Primila je sakramente umirućih.

SAKRAMENAT ŽENIDBE ŽELE SKLOPITI