Župne informacije

ŽUPNE OBAVIJESTI

ŽUPNI LIST – „TRINITAS NEDELICENZIS“ (NEDELIŠKO TROJSTVO)

Ove godine o našemu župnome proštenju izašao je župni list pod nazivom „Trinitas Nedelicenzis“ (Nedeliško Trojstvo). U prvome broju nastojali smo prikazati život i funkcioniranje župne zajednice. Smisao i svrha ovoga časopisa je ostaviti pisani trag za buduće naraštaje i ojačati osjećaj pripadnosti Crkvi - župi. Možete si slobodno uzeti primjerak i darovati doborovoljni prilog za pomoć u tiskanju ovoga časopisa.
Zahvaljujemo se Ivančici Srnec na uređenju i tiskanju našega župnoga lista.

HODOČAŠĆE NA TRSAT

Naša župa hodočasti u svetište MB Trsatske 06.07.2019. Cijena karte je 150 kn. Prijave su od utorka u župnome uredu.

NAŠI POKOJNICI

Pokoj vječni daruj im Gospodine

Marija Horvat r. Hergotić (r.17.01.1939. u Slakovcu) iz Nedelišća, Prvomajska 12, preminula je u staračkom domu u Slakovcu 05.06.2019. Sprovod je bio 06.06.2019., a sv. Misa zadušnica služena odmah poslije. Primila je sakramente umirućih.

Dragutin Horvat (r.05.11.1941. u Nedelišću) iz Nedelišća, Trnavska 55, preminuo je u svojemu domu 05.06.2019., a sprovod je bio 07.06.2019. Sv. Misa zadušnica služena je odmah poslije. Primio je sakramente umirućih.

SAKRAMENAT ŽENIDBE ŽELE SKLOPITI

Dino  Železnjak, sin Željka i Vesne r. Đunđuš iz Nedelišća, N.Naselje 28a i Marinela Miljević, kći Milana i Mare r. Perković iz Stupnika, Gornjostupnička 46, župa Stupnik-Lučko. Ženidba će biti 22.06.2019. u župi Stupnik-Lučko.

Ovim se navješćuju i preporučaju u naše molitve. Tko zna kakvu zapreku glede valjanosti ili dopuštenosti ženidbe, dužan je javiti u župni ured.

ŽUPNE ZAJEDNICE

ZBOROVI