Župne informacije

ŽUPNE OBAVIJESTI

ISPOVIJED ŠKOLSKE DJECE I MLADEŽI

Umjesto župne kateheze, pozivaju se sva školska djeca od 4. do 8. razreda, srednjoškolci i studenti te radnička mladež da dođu na ispovijed povodom početka školske godine u subotu u 09:00.

U nedjelju pak je u 10:30 sv. Misa pod kojom će se pjevati himan „Dođi Stvorče Duše Svet“ za početak školske godine.  Pozivaju se i profesori, učitelji i vjeroučitelji.

DODATNA SLUŽBA VLČ. MLADENA CIKAČA

Apostolski administrator mons. Josip Mrzljak imenovao je našega župnog vikara zatvorskim dušebrižnikom u Varaždinu i Lepoglavi. Tu službu će vršiti uz službu župnog vikara. Želimo Mu puno uspjeha u toj službi i Božjega blagoslova.

NAŠI POKOJNICI

SAKRAMENAT ŽENIDBE ŽELE SKLOPITI

Mario Pintarić, sin Mladena i Spomenke r. Perko iz Pleškovca 94, župa sv. Juraj na Bregu i Božena Mihalković, kći Mirka i Blaženke r. Ferlin iz Pušćina, V. Nazora 18.

Ovim se navješćuju i preporučaju u naše molitve. Tko zna kakvu zapreku glede valjanosti ili dopuštenosti ženidbe, dužan je javiti u župni ured.

ŽUPNE ZAJEDNICE

ZBOROVI